E-SHOP

Ochutnávky v kláštěrních sklepích

Přijeďte ochutnat  naše vína a zárověň vychutnejte  atmosféru jejich degustace s lidmi kteří je tvořili v prostorách klášterních sklepů vybudovaných v 17. století.  

Součástí degustace je prohlídka sklepních prostor, spolu s výkladem o historii vinařství a vinohradnictví v Rajhradě. Zde Vám představíme nejen klasické zrání vína v dubových sudech, ale také nejmodernější technologii výroby v nerezových tancích s řízeným kvašením.

Ve sklepě budete mít jedinečnou možnost ochutnat jak vína archivní, tak přímo ze sudů, která se do běžné distribuce teprve chystají.

Profilovou řadu vín k degustaci  Vám rádi sestavíme dle Vašich individuálních přání a požadavků.

Pro další posezení je Vám k dispozici degustační sklep, kde si nezaměnitelnou atmosféru lahodného moku ještě lépe vychutnáte v teple praskajícího krbu. K vínu Vám zajistíme vybrané speciality našich řezníků a uzenářů i teplou domácí kuchyni, budete-li si přát.  

Spolu s cimbálovou muzikou, která hraje k tanci i poslechu nejen lidové písně, se z Vašeho degustačního posezení stane nezapomenutelný zážitek.

V aktualitách se dozvíte, kdy probíhají ochutnávky napříč republikou u našich obchodních partnerů.

V případě malé ochutnávky jsme vám k dispozici v prodejně našeho vinařství na Štefánikově ulici v Rajhradě v pracovní dny od 9 do 17 hodin.  Abychom se Vám mohli plně věnovat je lepší se nahlásit telefonicky dopředu  547 230 039.


Zeptejte se nás

na volné termíny a konkrétní cenovou nabídku.

Jméno*: Příjmení*:
Telefon*: E-mail*:
Termín*: Počet osob*:
Poznámky:

Kontakt Prodejna
Rajhradské klášterní s.r.o. OTEVÍRACÍ DOBA:
Štefánikova 69 Pondělí-Pátek: 9:00-17:00
664 61 Rajhrad

+420 547 230 039 info@rajhradskeklasterni.cz

ARSYline © 2014 | graphic design studio